Zapraszamy serdecznie do obejrzenia owoców działań Uczestników Warsztatów fotograficznych MDK. W piątek 24 maja 2024 r. odbędzie się wernisaż prac uczestników oraz zdjęć reporterskich ukazujących grupę sekcji fotograficznej podczas zajęć.

Wystawa ZBIÓR OGARNIĘTY 3

To kontynuacja wcześniejszych wystaw grupy. Tym razem zobaczyć będzie można wybrane prace uczestników zajęć sekcji fotograficznej MDK, wykonane w trakcie zajęć w okresie od września 2023 r. do maja 2024 r. Autorami prezentowanych fotografii są uczestnicy zajęć grupy fotograficznej działającej pod kierunkiem Krystiana Herncisza w MDK Sulejówek. Przygotowana wystawa opiera się na zasadzie sprawiedliwej ekspozycji zdjęć uczestników zdjęć, by pokazać prace każdego autora, niezależnie od stopnia zaawansowania. Wśród uczestników są osoby w różnym wieku i z różnym doświadczeniem fotograficznym. Na wystawie dodatkowo zobaczyć będzie można fotografie reporterskie ukazujące grupę podczas pracy na zajęciach.

Oto Bohaterowie - twórcy prac, które ujrzymy:

Adam Mielcarz,
Agnieszka Łączyńska,