Monodram „Lifting”
wyk. Jolanta Żółkowska


„…Moje życie – jak wielka walizka co nieść ciężko i zostawić szkoda…”


Ujmujący i zabawny monodram - to historia pięćdziesięcioletniej kobiety, która stanęła na zakręcie życiowym. Jak mówi bohaterka „…życie zaczęło mi się po pięćdziesiątce, wszystko się spartaczyło, zdrowie nie to, poziom hormonów nieco rozchwiany…”, dodatkowo odkrywa, że mąż spotyka się z kimś dużo młodszym. Na pozór banalna historia….


Autorka w zabawny, lekki, ale i wzruszający sposób, opowiada o życiu kobiety, która pomimo wszystko odnajduje wiarę w sens życia. Brawurowa kreacja Jolanty Żółkowskiej, piękne teksty piosenek Ewy Zelenay, wzbogacone muzyką Piotra Golli powodują, że spektakl ogląda się z wielką przyjemnością, a jednocześnie wielu z widzów znajduje tu kawałek swojego własnego życia. Spektakl był grany w wielu miastach w Polsce oraz w Niemczech (Berlin) i Holandii (Utrecht).

 

Bilety do nabycia w kasie MDK od 26 marca 2019 r. (Sulejówek, ul. Dworcowa 18) w cenie: 40 zł
w przedsprzedaży: 30 zł - tylko do 26 kwietnia 2019 r.

oraz przez internet na:

 


Miejsce: sala widowiskowa OSP w Sulejówku, ul. Aleksandra Świętochowskiego 15/17

 


Monodram „Lifting”
Autor: Alice Burt
Teksty piosenek: Ewa Zelenay
Reżyser: Andrzej Jakimiec
Muzyka i akompaniament: Piotr Golla
Występuje: Jolanta Żółkowska – aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, niezapomniana z roli Basi Lawinówny z serialu „Dom” w reżyserii Jana Łomnickiego. Aktorka od lat występuje w monodramie „Lifting”. Spektakl powstał w 2008 roku i miał premierę w Poznaniu w „Scenie na Piętrze”.

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin.pdf)Regulamin sprzedaży biletów[.pdf]28 kB