Już jutro w sali kameralnej Miejskiego Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim działająca przy MDK w Sulejówku Scena Seniora zaprezentuje się na konkursie "Chodź na scenę! Przegląd Teatrów Amatorskich" organizowanym przez Lokalną Organizację Turystyczną Ziemi Mińskiej, współfinansowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Przesłuchania rozpoczynają się w piątek 15 października, kiedy to szansę na zaprezentowanie się mają dzieci i młodzież. W sobotę 16 października o godzinie 16:00 przyjdzie czas na dorosłych i to właśnie tego dnia wystąpi Scena Seniora! Zaś w niedzielę 17 października odbędzie się oficjalne wręczenie nagród oraz występy finalistów i wyróżnionych grup aktorskich.

W Jury zasiadać będą aktorzy oraz przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Mińsku Mazowieckim. Dla wszystkich uczestników przewidziane zostały atrakcyjne nagrody. Całość transmitowana będzie na profilu Facebook Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemi Mińskiej na Facebooku.

Trzymamy mocno kciuki za naszych artystów i życzymy im powodzenia!