Miejski Dom Kultury w Sulejówku zaprasza na wernisaż wystawy "Kolorem Malowane". Prezentowane będą prace malarskie autorstwa Kamili Trochimiak o różnorodnej tematyce.

Dzięki uprzejmości właścicieli prywatnych kolekcji malarskich, którzy zgodzili się wypożyczyć obrazy autorki, na wystawie odnajdziemy prace z różnych okresów. Będzie można zobaczyć obrazy namalowane kilkanaście lat temu przedstawiające kwiaty. Pojawią się motywy pejzaży namalowanych na licznych plenerach, w których Kamila Trochimiak brała udział. Artystka w swoich pracach posługuje się różnymi środkami plastycznego wyrazu jak plama barwna i linia. Autorka prac uważa, że kolor jest w malarstwie najważniejszy. Ponadto zwraca uwagę na różnicowanie środków wyrazu. Na wystawie pojawią się również akty. Wszystko co zobaczymy jest to wynik nieustannych poszukiwań.

Kamila Trochimiak
Z wykształcenia i zamiłowania artysta plastyk i pedagog. Edukacje artystyczną rozpoczęła w Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie. Kontynuowała ją w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Studia artystyczne uzupełniła o wykształcenie pedagogiczne. Jest doświadczonym nauczycielem. Brała udział w wielu wystawach i plenerach. Sama zajmuje się działaniami artystycznymi, a swoją pasją tworzenia stara się zarazić dzieci i młodzież prowadząc liczne warsztaty.

Termin wernisażu: 20.11.2021 r., w godzinach 17:00-19:00

Termin wystawy: 21.11.2021 r., w godzinach 11:00-17:00

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14A.

Na wydarzenie obowiązują zapisy! Zgłoszenia udziału prosimy dokonywać w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku. Liczba miejsc ograniczona.

32x46.jpg40x32.jpg60x50.jpg100x1195.jpgP9130143.jpgPB060041.jpg