Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że uległa zmianie godzina koncertu "Jest takie miejsce ..." w wykonaniu uczniów Studia Piosenki. Wydarzenie odbędzie się 13.11.2021 r. o godzinie 19:00. Podczas koncertu młodzi artyści wystąpią wraz z Chórem Kameralnym Miasta Sulejówek.

Listopad to w polskiej kulturze czas szczególny, czas zadumy i refleksji, ale także czas radości z odzyskanej już ponad 100 lat temu Niepodległości. Z tej właśnie okazji pragniemy zaprosić Państwa na dwa koncerty.

Koncert uczniów Studia Piosenki

13.11.2021 r., godz. 19:00

Będzie to spotkanie z historią Polski oraz pieśniami, które na przestrzeni lat towarzyszyły Polakom, jak również i nowoczesnymi utworami o tematyce patriotycznej. Tytuł koncertu mówi o takim specjalnym miejscu, które każdy z nas nosi w sercu - Polsce.

Instruktor: Zana Zu

Wystąpią: Helena Trochimiak, Ryszard Ułas, Gabriela Stachyra, Maja Wronka, Maja Byszczuk, Marta Siatecka, Antonina Misiuro, Nina Gałczyńska, Adela Kamińska, Janina Trzaskoma, Monika Cichocka

Marcin Łopacki - fortepian

Koncert Chóru Kameralnego Miasta Sulejówek

13.11.2021 r.,  godz. 19:00

Podczas koncertu Chór Kameralny Miasta Sulejówek wykona polskie utwory hymniczne oraz najpiękniejsze i najbardziej znane pieśni patriotyczne, a także kilka pieśni i arii polskich kompozytorów. W rolę solistów wcielą się instruktorzy Chóru Kameralnego Miasta Sulejówek Zuzanna Gulewicz, Bartosz Lisik oraz Michał Śmigielski. Na fortepianie towarzyszyć im będzie Marcin Łopacki. On też utworem naszego najwybitniejszego kompozytora Fryderyka Chopina zakończy koncert. Koncertem pragniemy złożyć hołd Twórcom Niepodległej, a także wyrazić naszą radość i dumę z polskiej kultury muzycznej.

Wystąpią:

Macin Łopacki - fortepian
Zuzanna Gulewicz - sopran
Bartosz Lisik - baryton
Michał Śmigielski - bas/dyrygent

Na wydarzenie obowiązują wejściówki do kupienia w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku w cenie 5 zł.

Liczba miejsc ograniczona