Kreatywna sobota - warsztaty familijne

Magia Świąt Bożego Narodzenia - ozdoby

Gdy szał sprzątania i zakupów ogarnie dorosłych, czas by im przypomnieć, co jest w tym momencie najważniejsze. Magia Świąt Bożego Narodzenia to zwyczaje, tradycje i bycie razem. Wszystko to otulimy piękną dekoracją wykonaną własnoręcznie. Gdy tylko w sklepach zaczną rozbrzmiewać świąteczne piosenki, a wystawy rozbłysną światełkami, zaczynamy myśleć o świętach Bożego Narodzenia. W tym przedświątecznym okresie dużo czasu poświęcamy na to, aby zastanowić się, jakie dekoracje na Boże Narodzenie przygotujemy w tym roku, bo te święta zawsze się kojarzą z wyjątkowym, niepowtarzalnym klimatem. Chcemy w te dni czuć radość, spokój, poddać się działaniu magii, jakiej nie mają żadne inne święta. Pomożemy Ci tak przystroić dom, by Boże Narodzenie jak najdłużej zostało w pamięci Waszej całej rodziny.

Zajęcia familijne poprowadzi instruktor Kamila Trochimiak.
Z wykształcenia i zamiłowania artysta plastyk i pedagog. Edukacje artystyczną rozpoczęła w Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie. Kontynuowała ją w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Studia artystyczne uzupełniła o wykształcenie pedagogiczne. Jest doświadczonym nauczycielem. Brała udział w wielu wystawach i plenerach. Sama zajmuje się działaniami artystycznymi, a swoją pasją tworzenia stara się zarazić dzieci i młodzież prowadząc liczne warsztaty.

Termin wydarzenia: 11.12.2021 r. godz. 10:00

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14 A

Zapisy na zajęcia prowadzimy do 10.12.2021 r. w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku.
Opłata za zajęcia 10 zł.

Liczba miejsc ograniczona.