Mazowieckie miejscowości kryją wiele zagadek, tajemnic i ciekawostek. Czasem trzeba zjechać z utartych szlaków, zagłębić w wąskie uliczki, wejść do kościelnych krypt lub wnętrz gotyckich wież. W trakcie wykładu słuchacze wyruszą na poszukiwanie ciekawych miejsc i ciekawych historii, które skrywają.

Wykład pt. "Miasta i miasteczka Mazowsza - ich tajemnice i zagadkowe historie" wygłosi Daniel Sunkiewicz.

Daniel Sunkiewicz

Z wykształcenia archeolog i dziennikarz. Od wielu lat prowadzi projekty związane z popularyzacją dziejów Mazowsza. Jest twórcą największego szlaku tematycznego na Mazowszu - Szlaku Książąt Mazowieckich. Realizuje wystawy, prowadzi portale internetowe, pisze książki, artykuły, prowadzi audycje radiowe, a także wykłady, prelekcje, przygodowe gry terenowe oraz historyczne imprezy plenerowe.

Termin wydarzenia: 22.03.2022 r. godz. 15:00.

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku

Na wydarzenie obowiązują zapisy! Zgłoszenia udziału prosimy dokonywać w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku. Liczba miejsc ograniczona.