Szanowni Państwo,

z uwagi na to, że w sali OSP w Sulejówku prowadzona jest zbiórka i dystrybucja darów dla uchodźców z Ukrainy, Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Akord” wystąpi w dniu 26 marca 2022 r. o godzinie 18:00 w "Klubie Kościuszkowca” w Warszawie Wesoła, plac Wojska Polskiego 129. Za zmianę miejsca serdecznie Państwa przepraszamy.

Za pomoc w organizacji koncertu i udostępnienie sali widowiskowej serdecznie dziękujemy panu Płk. Arturowi KOZŁOWSKIEMU Dowódcy 1 Warszawskiej Brygady Pancernej.

Na koncert do nowej lokalizacji nie obowiązują wejściówki - wstęp wolny.

W związku ze zmianą miejsca koncertu, postanowiliśmy że udział w wydarzeniu będzie bezpłatny, osoby które zakupiły wcześniej wejściówki proszone są o odebranie wniesionej opłaty w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku. Opłata zwracana jest na podstawie paragonu. Zwrot możliwy jest od dnia dzisiejszego do końca miesiąca (tj. 31.03.2022 r.).

* * *

Zapraszamy na wyjątkowy koncert "Witaj wiosno" organizowane przez MDK w Sulejówku. Podczas tego wieczoru będą Państwo mogli usłyszeć nowy repertuar w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej "Akord". W programie usłyszymy utwory klasyczne oraz filmowe. Solistką w utworach wokalnych będzie Dorota Późniecka – solistka scen warszawskich.

Koncert poprowadzi: Aneta Sapilak.

Termin koncertu: 26.03.2022 r., godz. 18:00
Miejsce: Sala widowiskowa OSP w Sulejówku, ul. Świętochowskiego 15/17

Na wydarzenie obowiązują bilety w kwocie 10 zł dostępne w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku. Liczba miejsc ograniczona.