Miejski Dom Kultury w 2022 roku świętuje piękny jubileusz. To właśnie 10 lat temu rozpoczęliśmy swoją działalność w Sulejówku. Z tej okazji pragniemy Państwa zaprosić do wspólnego świętowania tego kulturalnego święta, które odbędzie się w dniach 26-27 sierpnia. Obchody rozpoczniemy już w piątek wernisażem wystawy "Sulejówek pod mikroskopem", następnie odbędzie się Potańcówka w plenerze z taneczną muzyką na żywo pod MDK. W sobotę od rana zaplanowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji, między innymi Jogę w ogrodzie, koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Akord”, Spektakl teatralny dla dzieci „Czerwony Kapturek” oraz dla dorosłych „Co to jest miłość?”, ponadto warsztaty dla młodzieży i „Bajkowisko” dla najmłodszych. Szczegóły wkrótce.

Jak świętować, to tylko z najbliższymi – Dlatego NIE MOŻE Was zabraknąć!

Będzie się działo!!!