Serdecznie zapraszamy na uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenie nagród laureatom VII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego Wiersza Klasycznego o "Buławę Marszałka", którego organizatorem jest Miejski Dom Kultury w Sulejówku.

Finał konkursu odbędzie się 22 października 2022 r. o godzinie 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku przy ul. Bogusławskiego 14A.

Podczas gali będziemy mieli przyjemność usłyszeć nagrodzone utwory. Wiersze miłosne rozgrzeją fantazję, satyryczne rozbawią, a dowolne najczęściej wzruszą.

Podczas uroczystości odbędzie się Turniej Jednego Wiersza Klasycznego. Warunkiem udziału w Konkursie jest zaprezentowanie jednego utworu przed Jury. W Konkursie mogą wziąć udział autorzy, którzy przysłali swoje wiersze na Ogólnopolski Konkurs Poetycki Wiersza Klasycznego o "Buławę Marszałka", jak też ci, którzy do konkursu przystąpią w dniu 22 października 2022 r. Warunkiem udziału jest złożenie podpisanego imieniem i nazwiskiem tekstu wiersza na ręce organizatora do godziny 17:15.

Na wydarzenie obowiązują zapisy w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku. Liczba miejsc ograniczona.