"Planszówkowy Sulejówek" to wydarzenie organizowane przez Kino-Teatr Kurtyna oraz Miejski Dom Kultury w Sulejówku. Spotkanie przeznaczone dla wszystkich chętnych uczestników podczas którego będzie możliwość poznania oraz zagrania w kultowe gry planszowe. Wydarzenie skierowane jest do osób zarówno początkujących graczy jak i zaawansowanych.

W programie wydarzenia:

1) Możliwość zagrania w kultowe gry planszowe
2) Nauka gry w poszczególne tytuły prowadzona przez instruktorów
3) Duży wybór gier w zakresie proste/zaawansowane
4) Możliwość przyniesienia przez uczestnika własnej gry oraz jej prezentacja i rozgrywka
5) Spotkanie pasjonatów, wymiana doświadczeń oraz porady w zakresie gier planszowych.
6) Na miejscu będzie dostępna wypożyczalnia gier planszowych
7) Grą wiodącą wydarzenia będzie SCYTHE (gra typu area control, od 2 do 5 graczy)

Prowadzący: Rafał Wejner, Przemysław Latoś, Krzysztof Grzebielski
Pasjonaci gier planszowych, figurkowych oraz RPG. Od lat grają i kolekcjonują gry planszowe. Chcieliby się podzielić swoimi zainteresowaniami ze wszystkimi chętnymi.

Termin wydarzenia:
29.10.2022 r., godz. 12:00
Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14A

Na wydarzenie obowiązują zapisy! Zgłoszenia udziału prosimy dokonywać w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku. Liczba miejsc ograniczona.