Zapraszamy na drugie w tym sezonie spotkanie z muzyką relaksacyjną. Przyjdź na koncert i poznaj brzmienie instrumentów z grupy idiofonów, pochodzących ze starożytnego wschodu. Misy i gong to instrumenty, bez których trudno wyobrazić sobie muzykę tradycyjną Chin, Nepalu czy Tybetu. Każda podróż dźwiękowa jest inna. Wszystko po to, by poczuć się wolnym od stresu i napięcia.

 

Termin wydarzenia: 08.10.2022 r., godz. 18:00 - 19:00

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku

 

Jak przygotować się do kąpieli dźwiękowej?
Zabierz ze sobą matę, ciepły koc, i/ewentualnie poduszkę i wodę. Czas spędzamy w pozycji leżącej. 

 

Przeciwskazania do uczestnictwa w koncercie:
1) Zakrzepica
2) Rozrusznik serca
3) Choroby psychiczne i osoby w trakcie terapii
4) Ciąża - pierwszy trymestr
 

Koncert poprowadzą:

Magdalena Nejbauer - absolwentka muzykologii UW i szkoły muzycznej II st. w klasie fortepianu. Absolwentka kursu III i IV st. masażu dźwiękiem wg metody Petera Hessa. Wieloletni instruktor zajęć umuzykalniających wg koncepcji E. E. Gordona dla dzieci i młodzieży, muzyk, muzykoterapeuta. Nieustannie szkoląca się pasjonatka pracy z dźwiękiem.
 
Katarzyna Fifi Sylla - z korzeniami w Polsce i Gwinei. Skrzypaczka, wokalistka, edukatorka muzyczna. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina i Policealnego Studium Jazzu w Warszawie. Działa jako muzyk orkiestrowy, sesyjny i koncertowy oraz twórczyni i kompozytorka. Instruktorka teorii uczenia się muzyki E.E. Gordona, ukończyła kursy gordonowskie I i II stopnia (PTEEG) i szkoliła się w zakresie prowadzenia grup wokalnych i chórów dziecięcych oraz pracy w duchu teorii MLT w nauczaniu gry na instrumencie (Instytut Gordonowski). Głęboko interesuje się słowiańskim i bałtyckim folklorem oraz kulturą muzyczną różnych części Afryki i Azji. Zgłębia naukowy aspekt fizyczności dźwięku, częstotliwości i temperacji. Praktykuje terapię dźwiękiem (Peter Hess Academy).

Bilety w cenie 60 zł dostępne będą w kasie Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku.

Liczba miejsc ograniczona

Zapraszamy!