Zapraszamy na trzecie w tym sezonie spotkanie z muzyką relaksacyjną. Przyjdź na koncert i poznaj brzmienie instrumentów z grupy idiofonów, pochodzących ze starożytnego wschodu. Misy i gong to instrumenty, bez których trudno wyobrazić sobie muzykę tradycyjną Chin, Nepalu czy Tybetu. Każda podróż dźwiękowa jest inna. Wszystko po to, by poczuć się wolnym od stresu i napięcia.

 

Termin wydarzenia: 03.12.2022 r., godz. 19:00 - 20:00

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku

 

Jak przygotować się do kąpieli dźwiękowej?
Zabierz ze sobą matę, ciepły koc, i/ewentualnie poduszkę i wodę. Czas spędzamy w pozycji leżącej. 

 

Przeciwskazania do uczestnictwa w koncercie:
1) Zakrzepica
2) Rozrusznik serca
3) Choroby psychiczne i osoby w trakcie terapii
4) Ciąża - pierwszy trymestr
 

Koncert poprowadzą:

Magdalena Nejbauer - absolwentka muzykologii UW i szkoły muzycznej II st. w klasie fortepianu. Absolwentka kursu III i IV st. masażu dźwiękiem wg metody Petera Hessa. Wieloletni instruktor zajęć umuzykalniających wg koncepcji E. E. Gordona dla dzieci i młodzieży, muzyk, muzykoterapeuta. Nieustannie szkoląca się pasjonatka pracy z dźwiękiem.
 
Klaudia Angela Grabska - Pedagog, psychotraumatolog, kinezjolog edukacyjny, terapeuta ciała i certyfikowany terapeuta traumy metodą Somatic Experiencing®. Praktyk metody Brainspotting®. Facylitator PSYCH-K®. Wspiera klientów w odbudowywaniu relacji z ciałem po traumie, w rozwijaniu zdolności bycia w kontakcie z odczuciami płynącymi z ciała, z oddechem, emocjami. Pomaga przywrócić koordynację czuciowo-ruchową. Terapię dźwiękiem stosuje w pracy terapeutycznej z młodzieżą i dorosłymi.
 
Bilety w cenie 60 zł dostępne będą w kasie Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku.

Liczba miejsc ograniczona

Zapraszamy!