Eksperymentalna Pracownia Małych Form teatralnych zaprasza Państwa do udziału w pewnym szczególnym eksperymencie. We współpracy z Mazowieckim Instytutem Kultury powstał pierwszy w historii naszej teatralnej działalności spektakl familijny. Naszym małym aktorkom towarzyszyć będą na scenie ich mamy. W jedną z postaci wcieli się także instruktorka grupy. „Aaa... kotki dwa czyli krótka opowieść o Księżycowym Królestwie” zostanie opowiedziana 12 grudnia u nas, w MDK. Na scenie zobaczymy żywą lalkę i jej tajemniczych pomocników, usłyszymy jak brzmią cymbałki i przekonamy się, jak łatwo wyczarować królewski dwór. Premiera wydarzenia będzie miała miejsce w Warszawie, w siedzibie MIK, a już w poniedziałek 12 grudnia, o godzinie 17:00 zagramy w MDK.

Termin wydarzenia: 12.12.2022 r., godz. 17:00

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku

Na wydarzenie obowiązują wejściówki dostępne w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku.

Zapraszamy gorąco wszystkie dzieci wraz z rodzicami, dziadkami i przyjaciółmi.