„Cudze chwalicie swego nie znacie, czyli…..”, jest projektem realizowanym przez studentki Pedagogiki Opiekuńczo-Wychowawczej Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.

Projekt składa się z opowieści o czterech stronach Polski. Prezentowane będą ciekawe zakątki, którym towarzyszyć będą opowieści o kulturze, tradycjach oraz potrawach danych regionów.

Prowadzące przygotowały dla słuchaczy niespodzianki oraz degustację regionalnych smakołyków.

W drugiej części Daria Damazyn przeniesie słuchaczy do krainy Kaszub i Pomorza, a Martyna Brejnak opowie o Górach - tych mniejszych i tych większych. Natalia Bloch, jak i poprzednio, opatrzy każdą część wprowadzeniem.

Agnieszka Szczepańska, Marta Szczepańska, Daria Damazyn, Martyna Brejnak oraz Natalia Bloch to wesołe i ciekawe świata studentki ostatniego, roku na wydziale Pedagogiki Opiekuńczo-Wychowawczej Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.

Termin wydarzenia: 07.02.2023 r., godz. 15:00

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14A