Drodzy Państwo,

Planowany na dzisiejszy wieczór "Koncert relaksacyjny - kąpiel w dźwiękach mis i gongów" z przyczyn niezależnych odbędzie się w nowym terminie.

13 maja 2023 roku. Dokładniejsze informacje podamy w osobnym wydarzeniu.

Wszystkie Osoby, które zakupiły bilety otrzymają zwrot pieniędzy.
Istnieje także możliwość honorowania już zakupionych biletów podczas koncertu w nowym terminie. W tym celu prosimy o kontakt z biurem MDK Sulejówek.

Przepraszamy za niedogodności.

Z wyrazami szacunku,

Ekipa MDK Sulejówek

============================================================================


Zapraszamy ciepło na wiosenną kąpiel w kojących brzmieniach.
Na każdego gościa, który zdecyduje się przybyć w ten kwietniowy wieczór, czeka wyjątkowy relaks w nastrojowym klimacie. Muzyczny masaż, który zapewnią dźwięki szczególnego instrumentarium.Jak przygotować się do kąpieli dźwiękowej?

Zabierz ze sobą matę, ciepły koc, i/ewentualnie poduszkę i wodę. Czas spędzamy w pozycji leżącej.

Moc zjawiskowych brzmień zapewnią:

Magda Kacperska - gość specjalny wydarzenia. Prowadzi sesje grupowe i terapie indywidualne, z wykorzystaniem dźwięku oraz wibracji instrumentów terapeutycznych, głosu, oddechu i aromaterapii. Fascynuje ją wszystko co dzikie, autentyczne i piękne. Wierzy, że bycie w przestrzeni serca, zachwyt i radość to klucz do zdrowego życia w pełni i moc.

Magdalena Nejbauer
- prowadzi cykl koncertów relaksacyjnych. Muzyk, muzykoterapeuta i nieustannie szkoląca się pasjonatka w pracy z dźwiękiem. Specjalizuje się między innymi w masażu dźwiękiem wg metody Petera Hessa. Wieloletni instruktor zajęć umuzykalniających wg koncepcji E. E. Gordona dla dzieci i młodzieży.

Przeciwskazania do uczestnictwa w koncercie:

1) Zakrzepica
2) Rozrusznik serca
3) Choroby psychiczne i osoby w trakcie terapii
4) Ciąża - pierwszy trymestr

Bilety w cenie 70 zł dostępne będą w kasie Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 19:00 oraz w soboty w godzinach 10:00-16:00.

Termin: Sobota, 1 kwietnia o godzinie 19:00
Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14

Zapraszamy!