Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Was do udziału we wspólnym projekcie Cukierni Babeczki, Sceny Seniora oraz Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku. Projekt Café-Théâtre realizowany przez Miejski Dom Kultury zawita drugi raz na "drugą stronę torów". Na tym drugim brzegu będziemy mogli zaprezentować to, co najlepsze, czyli wieczór poezji Wojciecha Młynarskiego.

Teksty wybranych piosenek zostały przez wykonawców potraktowane jak krótkie etiudy teatralne. Nie zabraknie humoru, a wśród wykonywanych piosenek widzowie usłyszą również powszechnie znane utwory autora. Podczas pierwszego spektaklu, w styczniu tego roku, gościliśmy w kawiarni komplet publiczności, dlatego zespół postanowił wystąpić dla Was ponownie!

Autor: Wojciech Młynarski

Obsada: Barbara Aleksandrowicz, Roma Chachaj, Danuta Kolanek, Robert Mularczyk Zofia Mularczyk Grażyna Sikorska

Opracowanie muzyczne i akompaniament: Krzysztof Kolanek

Światło i dźwięk: Marian Lachowicz

Lalka – projekt i wykonanie Elżbieta Zajączkowska

Reżyseria: Mirosław Kulesza

Wejściówki do nabycia w Cukierni Babeczki.