W aurze barwnego, rozkwitającego maja, życiem zatętnią nasze szachownice.
Wiosenny Turniej Szachowy jest nie tylko rywalizacją mającą na celu wyłonienie zwycięzców, ale także okazją do poznania pasjonatów szachów. Wymiany doświadczeń w przerwach między rozegranymi partiami, w pogodnej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy!
Rozgrywki szachowe odbędą się w dwóch kategoriach:
- junior (do ukończenia 14 roku życia)
- open (+14 lat)

Na uczestników czekają nagrody: puchary, dyplomy i upominki rzeczowe.

Dzięki uprzejmości restauracji "Szkolna - pizza i naleśniki":
- Każdy Uczestnik turnieju otrzyma specjalny bon zniżkowy - 15%, do wykorzystania w Pizzerii.
- Laureaci pierwszych miejsc otrzymają bony kwotowe o wartości po 100 zł, do wykorzystania w Pizzerii.

Turniej realizowany będzie na dystansie siedmiu rund systemem szwajcarskim w celu wyłonienia najlepszych zawodników. Czas trwania: 4 do 5 godzin.

Termin: 13.05.2023 r.
: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14

Istnieje możliwość zapisów drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Karty zgłoszenia na turniej dostępne są w załącznikach u dołu artykułu.
Karty złożyć w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14, najpóźniej do 12.05.2023 r. do godziny 16:00.

Opłata startowa – 10 zł, dla uczestników zajęć w MDK Sulejówek bezpłatnie.

Liczba miejsc ograniczona.