🌹Zapraszamy ciepło na wiosenną kąpiel w kojących brzmieniach.
Na każdego gościa, który zdecyduje się przybyć w ten majowy wieczór, czeka wyjątkowy relaks w nastrojowym klimacie.

🎶Muzyczny masaż, który zapewnią dźwięki szczególnego instrumentarium.

🍀Jak przygotować się do kąpieli dźwiękowej?

Zabierz ze sobą matę, ciepły koc, i/ewentualnie poduszkę i wodę. Czas spędzamy w pozycji leżącej.

Moc zjawiskowych brzmień zapewnią:

🌟Magda Kacperska - gość specjalny wydarzenia. Prowadzi sesje grupowe i terapie indywidualne, z wykorzystaniem dźwięku oraz wibracji instrumentów terapeutycznych, głosu, oddechu i aromaterapii. Fascynuje ją wszystko co dzikie, autentyczne i piękne. Wierzy, że bycie w przestrzeni serca, zachwyt i radość to klucz do zdrowego życia w pełni i moc.

🌟Magdalena Nejbauer
 - prowadzi cykl koncertów relaksacyjnych. Muzyk, muzykoterapeuta i nieustannie szkoląca się pasjonatka w pracy z dźwiękiem. Specjalizuje się między innymi w masażu dźwiękiem wg metody Petera Hessa. Wieloletni instruktor zajęć umuzykalniających wg koncepcji E. E. Gordona dla dzieci i młodzieży.

👉Przeciwskazania do uczestnictwa w koncercie:

1) Zakrzepica
2) Rozrusznik serca
3) Choroby psychiczne i osoby w trakcie terapii
4) Ciąża - pierwszy trymestr

🎫Bilety w cenie 70 zł dostępne będą w kasie Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 19:00 oraz w soboty w godzinach 10:00-16:00.

⏰Termin: Sobota, 13 maja o godzinie 19:00
🏡Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14