Powiew rześkich brzmień w naszym zakątku!
Serdecznie zapraszamy na koncert uczniów Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. I.J. Paderewskiego w Sulejówku, który odbędzie się 3 czerwca 2023 o g.17:00 w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku. W koncercie wystąpią wyróżniający się uczniowie szkoły II stopnia.

🎼W programie koncertu usłyszymy prawdziwy kalejdoskop epok i stylów muzycznych: od romantyzmu (F. Chopin) aż po muzykę współczesną (Karl Jenkins). Reprezentanci klas fletu, fortepianu, gitary, perkusji, skrzypiec, wiolonczeli.

Czerwcowy koncert to przede wszystkim spotkanie ze sztuką przez duże „S”. Młodość, świeżość, entuzjazm – to połączenie sprawia, że koncert będzie bardzo inspirujący! W programie usłyszymy różnorodne instrumentarium, a także szkolne zespoły kameralne. Zabrzmi również z mocą szkolna orkiestra.

💚Zapraszamy serdecznie!

TERMIN: 03.06.2023 r., godz. 17:00
🏡MIEJSCE: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14

Na koncert obowiązują bezpłatne wejściówki, dostępne w biurze MDK Sulejówek.