Radość tworzenia, dzielenia się inspiracjami, relacje, wydarzenia i towarzyszące im emocje, przeżycia... A przede wszystkim Ludzie pełni pasji. W czerwcu dobiega końca kolejny sezon pełen przygód w MDK. Zapraszamy ciepło na wystawę będącą małym podsumowaniem:

🏡W DOMU Z KULTURĄ

🌟Ania Nowak jest studentką fotografii. Jej zdjęcia oczarowały widzów Festiwalu Zofiówka 2022. Od roku dokumentuje życie, które toczy się wokół Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku. Prace artystki można podziwiać w relacjach fotograficznych z wydarzeń, a już od połowy czerwca fotosy zostaną zaprezentowane na wystawie poświęconej naszej społeczności.

❤️Dziękujemy ciepło Ani, która dzieli się swoim talentem podczas wielu wydarzeń oraz wszystkim Państwu, którzy odwiedzili MDK w minionym sezonie!

❤️To Wy napełniacie życiem nasz zakątek i inspirujecie nas do działania! Dziękujemy ogromnie!

Zapraszamy serdecznie na wernisaż!

⏰TERMIN: 16 czerwca 2023 r. o godzinie 18:00
🏡MIEJSCE: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14