OPIS

Scena Dorosłych przy MDK w Sulejówku łączy osoby o aktorskiej pasji. Posiada krótką, ale za to pełną zwrotów akcji historię. Rozpoczęła działalność w 2019 roku, próbami do swojej pierwszej premiery. Była to sztuka pt. „Czekoladki”. Premiera miała miejsce 25.01.2020 r. Przedstawienie spotkało się z bardzo życzliwym przyjęciem i w konsekwencji zostały zaplanowane kolejne sztuki. Podobnym sukcesem zakończyły się odsłony następnego, premierowego spektaklu "Trzy Próby. Fredro-Zapolska-Mrożek" w 2022 roku. Rok 2023 jest równie intensywny i zaowocował spektaklem komediowym "Zakład".

🌟Mirosław Kulesza - twórca "Sceny" i jej reżyser, instruktor - nie tylko dzieli się z aktorami bogatą wiedzą i doświadczeniem teatralnym, ale też wsłuchuje się w ich opinie, potrzeby, zachęcając do wzajemnego inspirowania się i rozwoju. W efekcie w zespole teatralnym panuje dobra atmosfera, wzajemnego wsparcia, zachęcająca nie tylko do pracy nad rolą w spektaklu, ale też do wykazywania inicjatywy, dzielenia pomysłami.

🌟Jeśli chcesz realizować aktorską pasję, odbyć teatralną przygodę, zapraszamy serdecznie na casting do kolejnego spektaklu -  "Wszystko o kobietach"!

🌟Termin castingu do spektaklu "Wszystko o kobietach": 30 sierpnia 2023 roku

INSTRUKTOR