TRANSMISJA ON-LINE!!!

Organizatorzy Festiwalu Zofiówka gorąco zapraszają na niezwykłą Inaugurację III Edycji, który odbędzie się w siedzibie jednego ze współtwórców festiwalu - Kino-Teatr "Kurtyna". To szczególne spotkanie stwarza doskonałą okazję do zaprezentowania Widzom i Uczestnikom planowanych, festiwalowych wydarzeń, które czekają na nich w trakcie najbliższych miesięcy.

Niezwykłym akcentem inauguracyjnego wieczoru będzie spektakl:

🎶„TENOR KONTRA SOPRAN, czyli operetkowe (prze)boje na wysokich tonach”

w reżyserii Barbary Gutaj-Monowid.

Kiedy tenor spotka sopran, wszystko może się zdarzyć: przepojone uczuciem arie, miłosne duety i dowcipne dialogi, słowem – operetka! Tu serca wibrują radością i wzruszeniem, biją w rytmie walca, czardasza i pieśni neapolitańskich.
Całe szczęście, że mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus.
Odrobina pikanterii jest wskazana – inaczej słodycz miłości zalepiła by nas niczym landrynkowy syrop z watą cukrową!

Zapraszamy razem z Organizatorami Festiwalu "Zofiówka" na autorski spektakl w wykonaniu solistów Opery Narodowej w Warszawie i Teatru Wielkiego w Poznaniu z towarzyszeniem akompaniatora – pianisty

WYSTĄPIĄ:

🌟Barbara Gutaj-Monowid – sopran
🌟Emil Ławecki – tenor
🌟Marcin Łopacki – fortepian

TERMIN: 25 SIERPNIA 2023 r.
⏰GODZINA: 19.00
🏠MIEJSCE: Kino-Teatr Kurtyna, ul. Armii Krajowej 34
🎫WSTĘP: BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI do odebrania w siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14*