Szczególną radością jest dla nas gościć projekty artystyczne mieszkańców Sulejówka!
Niezwykła inicjatywa rodziców dzieci Miejskiego Przedszkola nr 1 w Sulejówku, którzy zachęceni przez wychowawczynię do występu dla przedszkolnych milusińskich odkryli swoje aktorskie talenty, zagości na naszej scenie teatralnej:

🎭„Książę i dziewięć Księżniczek, czyli casting na królewską małżonkę”

🌟Mało to bajek, w których Książę wyrusza po narzeczoną w dalekie krainy?

🌟Jest piękny, dzielny i szlachetny, zwalcza smoka i żyje długo i szczęśliwie u boku wybranki?

🌟W tej bajeczce wszystko toczy się inaczej: Królewicz to współczesny młodzian, który lubi mieć wybór i królewskim rodzicom przedstawia osiem kandydatek na małżonkę. Czy rzeczywiście jest taki niezdecydowany? A może ma jakiś sekret?

Niedługa bajeczka pełna barwnych postaci, śmiesznych charakterów ale i mądrości, że warto być sobą, kierować się sercem, nie żyć w lęku przed niespełnieniem cudzych oczekiwań, a przy tym.. świetnie się bawić!

Zapraszamy ciepło! ❤️

WYSTĄPIĄ:
🌟Król - Przemysław Kaźmierczak
🌟Królowa - Monika Kozak
🌟Książę - Adam Karczewski
🌟Błazen - Barbara Gutaj-Monowid
🌟ZawszePierwsza - Anna Majszczyk/ Ewelina Pałeczka
🌟HulajNóżka - Radosław Książek
🌟NieChcemisia - Aldona Komorowska
🌟MniaMniamusia - Małgorzata Walkiewicz-Borkowska
🌟TrzęsiDuszka - Marta Kościesza
🌟StrojnaWpiórka - Katarzyna Książek
🌟Wymyślajka - Iwona Komarnicka

🌟Scenariusz: Gabriela Siemieniuch-Grygiel/Barbara Gutaj-Monowid
🌟Reżyseria: Barbara Gutaj-Monowid
🌟Scenografia: Aldona Komorowska, Sylwester Komorowski, Adam Karczewski, Przemysław Kaźmierczak
🌟Obsługa muzyczna: Mariana Glyshko

⏰TERMIN: 24 września, godz. 17.00
🏠MIEJSCE: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, u. Bogusławskiego 14
🎫WSTĘP: BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI do odebrania w siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14

UWAGA! Dystrybucja biletów rozpoczyna się od 11 września!