Mamy wielką radość pośród pełnych pasji, inspiracji, ciekawych pomysłów Osób, współtworzyć wydarzenia Festiwalu Zofiówka'2023! Zapraszamy serdecznie na sceniczną odsłonę Zofiówki.

15 października odbędą się dwa wykonania spektaklu teatralnego Sceny Dorosłych MDK - "Zakład". Zagrany z pasją przez aktorów oraz przyjęty z radością przez publiczność, w czerwcu wkroczył śmiało na teatralną scenę Sulejówka! "Zakład" to solidna porcja humoru z domieszką… grozy. Wystepują: Ewa Wyganowska, Aneta Sapilak, Joanna i Dariusz Piekowscy, Monika Chichocka, Danuta Kolanek(gościnnie). Widowisko z zaskakującą akcją i efektami specjalnymi.

W imieniu Organizatorów Festiwalu Zofiówka i naszym, zapraszamy serdecznie na dwa pokazy:

SPEKTAKL KOMEDIOWY "ZAKŁAD" - 15 PAŹDZIERNIKA
⏰O godz. 18:00
⏰O godz. 19:30
🏡MIEJSCE: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14
BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI DOSTĘPNE SĄ W BIURZE MDK SULEJÓWEK.

Widownia w pogodnym nastroju spędzi czas na śledzeniu losów bohaterek spektaklu – zakład ?

OTO BOHATEROWIE NIEDZIELNEGO WYDARZENIA:

✨Autorzy: Danuta Drewnowska, Edyta Zachurzok
✨Występują: Monika Cichocka, Joanna Pieńkowska, Aneta Sapilak, Ewa Wyganowska, Dariusz Pieńkowski oraz Danuta Kolanek (gościnnie)
✨Reżyseria: Mirosław Kulesza
✨Scenografia, kostiumy i efekty specjalne: Elżbieta Zajączkowska
✨Opracowanie muzyczne: Krzysztof Kolanek
✨Światło: Jakub Szafran
✨Dźwięk: Marian Lachowicz

W przedstawieniu wykorzystano fragmenty utworu „Man of Mystery” zespołu The Shadows w aranżacji Krzysztofa Kolanka.

ZACHĘCAMY DO WIZYTY NA STRONIE FESTIWALU ZOFIÓWKA ORAZ DO UCZESTNICTWA W FESTIWALOWYCH WYDARZENIACH.