Projekcja filmu oraz dyskusja z psychologiem z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sulejówku. Rozmowę poprowadzi Ajka Tarasow.

Przenieśmy się w lata 90., do okresu, gdy w Polsce wciąż brakowało wystarczającej wiedzy na temat spektrum autyzmu.
Nagrodzona za najlepszy scenariusz na Festiwalu Filmowym w Gdyni, zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Ta wyjątkowa opowieść w reżyserii Jacka Lusińskiego, to podróż przez życie młodej matki, Maryśki, której determinacja i nieustająca walka przeciwko biurokracji i obojętności społeczeństwa zmieniają oblicze polskiego systemu edukacji.

Po filmie odbędzie się dyskusja z psychologiem z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sulejówku, prowadzona przez Ajkę Tarasow. Zapraszamy do wspólnej rozmowy, między innymi o tworzeniu zrozumiałego otoczenia dla osób w spektrum autyzmu.

⏰TERMIN: 30 sierpnia o godz. 19:00
🏡MIEJSCE: Kino - Teatr-Kurtyna, ul. Armii Krajowej 34
BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI DOSTĘPNE SĄ W BIURZE MDK SULEJÓWEK.

--------------
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.