Dęciaki w Ogrodzie" to już tradycja Festiwalu Zofiówka. Jak co roku w malowniczym parku Glinianki wystąpi przed Wami Miejska Orkiestra Dęta Akord Sulejówek! 🥁🎺

W kolejnej odsłonie wydarzenia nasi lokalni muzycy wraz nową dyrygentką zespołu Barbarą Hijewską zaprezentują koncert muzyki rozrywkowo-tanecznej. 💃🕺 Wśród wykonywanych utworów znajdą się hity zespołów takich jak: Abba, Village People, A-ha, czy Joan Jett & the Blackhearts. Razem z zespołem wystąpi także niesamowita Ariadna Laddy, a koncert poprowadzi niezastąpiony Krzysztof Procajło. W tym roku szykuje się nam naprawdę zjawiskowe wydarzenie!

Serdecznie zapraszamy wszystkich na istne podsumowanie lata w naszym mieście. Do zobaczenia! 😃

✨wokalistka: Ariadna Laddy
✨prowadzący: Krzysztof Procajło
✨dyrygentka: Barbara Hijewska
🗓Kiedy: 02.09.2023r.
⏰Godzina: 17.00
🏚Miejsce: Miejski Park Glinianki w Sulejówku
🎫Wstęp: bezpłatne
--------------------------------
P.S. Dla Waszego komfortu podczas koncertu zachęcamy do wzięcia własnych koców bądź krzesełek.
--------------------------------
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego