Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z literaturą!

W sobotę 16 września, o godzinie 16:00 w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku, będziemy mieli szansę gościć pełne pasji przedstawicielki świata słowa pisanego!
Tak o spotkaniu pisze Prowadząca – Kasia Bulicz-Kasprzak:

„Gdy słyszymy "książka" albo "literatura" to pierwszym naszym skojarzeniem jest "pisarz".

I bardzo słusznie, bo bez autorów - pisarzy, dziennikarzy, ilustratorów, nie byłoby książek. Nie byłoby ich też bez redaktorów, korektorów, edytorów, grafików, drukarzy i wydawców. Nie byłoby książek w przestrzeni publicznej bez księgarzy, bibliotekarzy i antykwariuszy. Nie usłyszelibyśmy o nich, gdyby nie krytycy, dziennikarze, blogerzy.
Okazuje się, że za jedną książką stoi sztab ludzi, którzy sprawili, że spod pióra pisarza, trafiła w ręce czytelnika. Kim są te osoby? Dlaczego wybrały drogę zawodową związaną z książkami?”

Na panelu dyskusyjnym Festiwalu Zofiówka'2023 - "Książki - moja pasja, moja praca" pojawią się:
📚 Justyna Dżbik-Kluge - ceniona dziennikarka radiowa i telewizyjna, autorka książek, propagatorka literatury oraz twórczyni podcastów. Jej spotkania autorskie to prawdziwe inspiracje.
📚 Małgorzata Teodorczyk - szefowa działu promocji w jednym z czołowych polskich wydawnictw. To dzięki jej zaangażowaniu książki trafiają do rąk czytelników na całym świecie.
📚 Klaudia Baranowska - pasjonatka literatury i bibliotekarka z wyjątkowym zaangażowaniem. Zawsze ma w torebce książkę, którą gorąco poleca innym do przeczytania.
Rozmowa będzie pełna ciekawych historii, refleksji i pasji związanych z książkami. Będziemy mieli okazję dowiedzieć się, dlaczego nasi goście wybrali właśnie tę drogę zawodową, jakie książki wywarły na nich największe wrażenie, a także jakie wyzwania napotykają na swojej literackiej drodze.

Dołączcie do nas na tym wyjątkowym panelu, aby poznać kulisy pracy w świecie literatury, czekamy na Was!

❗️⭐️ Na uczestników czeka niespodzianka! Wśród uczestników zostaną rozlosowane nagrody książkowe. 📚
🗓Kiedy: 16 września
⏰Godzina: 16:00
🏚Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku
Obowiązują bezpłatne wejściówki, do odbioru w siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku.

Spotkania z literaturą z 2022 roku.

-------
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.