To już 9 spotkanie w ramach projektu "Koło Kobiet Miejskich”. W trakcie warsztatu wspólnie zastanowią się co może pomóc na co dzień w znajdowaniu życiowej równowagi.

Praca, dom, dzieci – porozmawiamy o tym, jak znaleźć w życiu miejsce dla siebie.

Jest to warsztat dla kobiet, które:
🌼 chcą zobaczyć w jakich rolach najczęściej funkcjonują w swoim codziennym życiu
🌷 są gotowe przyjrzeć się temu, ile energii poświęcają na próbę wywiązania się z obowiązków i spełnienia oczekiwań z tymi rolami związanymi
🌹 pragną większej równowagi w swoim życiu i zastanawiają się, czy to w ogóle możliwe

🌟Beata Sikorska-Dutka
Coachka, mentorka, tutorka, terapeutka w nurcie ACT (Terapii Akceptacji i Zaangażowania), pasjonatka IFS (Systemu Wewnętrznej Rodziny). Od kilkunastu lat związana z edukacją, nauczycielka filozofii i etyki. Współtwórczyni inicjatywy edukacyjnej Pole Relacji.
Prowadzi procesy coachingowe dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jest współautorką programu „Punkt oparcia” obejmującego warsztaty grupowe i indywidualne sesje coachingowe dla kobiet potrzebujących wsparcia w procesie zmian w życiu osobistym i zawodowym oraz cyklu warsztatów dla rodziców zainteresowanych budowaniem wspierających relacji rodzinnych. (beandchange.com)
Prywatnie szczęśliwa żona i mama czterech synów.

🌟Anna Tomaszewska-Cichowlas
Trenerka Komunikacji Opartej na Empatii, mediatorka pracująca w oparciu o Porozumienie Bez Przemocy, Praktyk terapeutycznego Systemu Wewnętrznej Rodziny ( IFS) .
Mama dwóch córek . Prowadzi facebookowy profil www.facebook.com/owijalnia i www.instagram.com/ania_cichowlas

🌟Koordynatorką Koła Kobiet Miejskich jest Justyna Makowska.

Zapraszamy ciepło!

Kiedy? W sobotę 4 listopada o godzinie 12:00.
Gdzie? W siedzibie MKD Sulejówek, ul. Bogusławskiego 14.

Uwaga! Rezerwacja następuje poprzez otrzymanie maila potwierdzającego.