Wszystkich Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sulejówku oraz zaprzyjaźnionych Seniorów serdecznie zapraszamy na obchody Dnia Seniora, które odbędą się w Miejskim Domu Kultury w dniu 13 listopada o godzinie 13:15.

W programie spotkania:

Słodki poczęstunek

Spektakl teatralny "Zbłąkana Ciocia Minnie"

Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki, dostępne w sekretariacie MDK od 30 października. Zapraszamy.

DOROTHY CANFIELD
“ZBŁĄKANA CIOCIA MINNIE”
(TYTUŁ ORYGINAŁU: “SEX EDUCATION”)
OPRACOWANIE TŁUMACZENIA NA JĘZYK POLSKI: J.T. DEHNEL, M. SKIBNIEWSKA, K. ZARZECKI

Monodram oparty na opowiadaniu napisanym w 1945 r. przez amerykańską autorkę: Dorothy Canfield. Realizatorzy przedstawienia mają przekonanie, że mimo upływu czasu, podjęta tematyka nadal prowokuje i porusza zaskakująco odnosząc się także do współczesnych, ludzkich problemów. W spektaklu wykorzystane zostały w różnych wykonaniach fragmenty znanej kołysanki „Summertime” z musicalu „Porgy and Bess”, z muzyką George’a Gershwin’a oraz librettem Edwina DuBose Heyward’a, Dorothy Heyward i Iry Gershwin’a.

Występuje: Zofia Mularczyk
Reżyseria: Mirosław Kulesza
Scenografia: Justyna Hałasińska
Światło i dźwięk: Robert Mularczyk
(W przedstawieniu wykorzystano fragmenty kołysanki „Summertime” z muzyką George’a Gershwin’a oraz tekstem Edwina DuBose Heyward’a, Dorothy Heyward i Iry Gershwin’a).