Miejski Dom Kultury w Sulejówku i Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku zapraszają na Memoriał Szachowy Marszałka Józefa Piłsudskiego. Turniej zostanie rozegrany 10 listopada 2023 roku w godz. 17.00 - 21.00 w Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, al. Piłsudskiego 29. System rozgrywek szwajcarski 9 rund, tempo gry 5 minut na partię dla zawodnika z dodatkiem 3 sekund po każdym posunięciu. Turniej otwarty jest dla wszystkich zainteresowanych, liczba miejsc ograniczona. Przewidziano nagrody finansowe oraz rzeczowe, a w przerwie rozgrywek będzie można skosztować grochówki przy ognisku. Zapisy prowadzone są elektronicznie w systemie Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku

Do zobaczenia przy szachownicy!

Memoriał Szachowy Marszałka Józefa Piłsudskiego

Komunikat Organizacyjny

1. Organizatorzy: Miejski Dom Kultury w Sulejówku i Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

2. Termin i miejsce: 10 listopada 2023 r. w godz. 17.00 – 21.00 w Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, al. Piłsudskiego 29, 05-070 Sulejówek

3. Warunki uczestnictwa: turniej otwarty dla wszystkich chętnych, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

4. Zgłoszenia przez Internet: za pośrednictwem systemu strefa zajęć (link) w terminie do 8 listopada br. włącznie. Opłata 40 zł od uczestnika płatna elektronicznie podczas dokonywania zgłoszenia.

5. Zapisy na sali gry: bezpośrednio przed turniejem 10 listopada br. w godz. 16.00-16.45, po wypełnieniu karty zgłoszenia. Opłata 40 zł od uczestnika, mile widziana odliczona gotówka lub płatność kartą.

6. System rozgrywek: szwajcarski, 9 rund, tempo gry 5 minut dla zawodnika oraz dodatkowo 3 sekundy po każdym posunięciu.

7. Harmonogram: pierwsza runda o godz. 17.00, planowane zakończenie o godz. 21.00. Około godz. 19.00 przerwa w rozgrywkach z możliwością skosztowania grochówki (przy ognisku).

8. Punktacja: suma punktów, Buchholz cut-1, Buchholz, liczba zwycięstw, progresja, losowanie.

9. Nagrody: I – 300 zł, II – 200 zł, III – 100 zł, ponadto nagrody rzeczowe dla zawodników z miejsc 4-10 oraz dla 3 najlepszych kobiet.

10. Prywatność: Zawodnicy zapisujący się do turnieju wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia turnieju oraz wyrażają zgodę na wykorzystanie ich wizerunku w materiałach informacyjnych związanych z turniejem.