Podczas kolejnego spotkania Uniwersytetu Trzeciego Wieku zapraszamy na spotkanie z teatralną pasją!

Będzie to nietypowy wykład, a właściwie spotkanie z twórcami i realizatorami monodramu: występującą na scenie Zofią Mularczyk, Robertem Mularczykiem realizującym światło i dźwięk oraz reżyserem przedstawienia Mirosławem Kuleszą.

Realizatorzy odsłonią kulisy pracy nad tekstem Dorothy Canfield pod tytułem „Zbłąkana ciocia Minnie”, którego premiera odbyła się w MDK w Sulejówku, 10-go czerwca br. w ramach Festiwalu Zofiówka. Podzielą się swoimi spostrzeżeniami i uchylą rąbka tajemnic.

🌟ZOFIA MULARCZYK: od 2018 roku występuje jako aktorka Sceny Seniora (od 2023 roku Sceny Teatralnej: Po Prostu Gramy). Pierwszy raz podjęła się wyzwania pracy nad monodramem.

🌟ROBERT MULARCZYK: prywatnie mąż Pani Zofi, również aktor Sceny Teatralnej: Po Prostu Gramy. W przedstawieniu wspiera żonę jako oświetleniowiec i akustyk oraz dobry duch .

🌟MIROSŁAW KULESZA: reżyser przedstawienia, na co dzień instruktor teatralny w MDK w Sulejówku.

TERMIN: 4 grudnia o godzinie 13:15.
MIEJSCE: Miejski Dom Kultury w Sulejówku