Koło Kobiet Miejskich zaprasza serdecznie na swoją kolejną, wyjątkową odsłonę. Specjalnie z dedykacją dla Mieszkanek Sulejówka odbędzie się prezentacja monodramu Zbłąkana ciocia Minnie, stworzonego na podstawie opowiadania autorstwa Dorothy Canfield.

Opowieść mimo upływu lat nadal inspiruje do refleksji nad ponadczasowością emocji zrodzonych przez konkretne doświadczenia, w tym przede wszystkim dotyka przeżyć kobiet. Pozwala spostrzec jak zdarzenia z przeszłości, mimo upływu lat od nowa mogą rozpalać umysły, wyobraźnię ich świadków oraz wzbudzać zainteresowanie dzisiejszych słuchaczy. Jednocześnie spojrzenie na te zdarzenia z wiekiem ulega zmianie.

Przewodniczką przez świat rodzinnych opowieści, zdarzeń na nowo rozbudzających wyobraźnię, będzie Zofia Mularczyk, aktorka Sceny "Po prostu gramy!".

Zapraszamy serdecznie wszystkie Mieszkanki Sulejówka 9 grudnia o godzinie 13:00!

Zbłąkana ciocia Minnie

"Zbłąkana ciocia Minnie" jest 10-tą premierą grupy teatralnej Scena "Po prostu gramy". Pokaz premierowy odbył się w dniu 10-go czerwca obecnego roku w ramach Festiwalu Zofiówka. Wszystkie pokazy monodramu spotkały się z wielkim zainteresowaniem publiczności.

🌟Występuje: Zofia Mularczyk
🌟Reżyseria: Mirosław Kulesza
🌟Scenografia: Justyna Hałasińska
🌟Światło i dźwięk: Robert Mularczyk

W przedstawieniu wykorzystano fragmenty kołysanki „Summertime” z muzyką George’a Gershwin’a oraz tekstem Edwina DuBose Heyward’a, Dorothy Heyward i Iry Gershwin’a.

TERMIN: 9 grudnia 2023r., godzina 13:00
MIEJSCE: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14

Uwaga! Rezerwacja następuje poprzez otrzymanie maila potwierdzającego.