Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę zajęć w Miejskim Domu Kultury na II semestr roku KO. W planie zajęć mamy kilka nowości skierowanych głównie do osób aktywnych zawodowo i młodzieży, ale również do seniorów i dzieci.

Pełny spis zajęć w MDK >>>

Już od 12 lutego rusza nowa grupa tańca nowoczesnego dla młodzieży prowadzona przez instruktor Agnieszkę Gugałę – Szczerbicką. Pani Agnieszka prowadzić będzie również zajęcia taneczne dla Pań kształtujące sylwetkę.

Młodzież, osoby dorosłe i seniorzy będą mieli możliwość skorzystać z warsztatów fotograficznych i filmowych prowadzonych przez instruktora Krystiana Herncisza. Nowością na rynku kulturalnym są zajęcia teatralne dla dorosłych prowadzone przez aktora Mirosława Kuleszę.

Dzieci i młodzież chętną do nauki gry na gitarze zapraszamy na nowe zajęcia prowadzone w grupie 5-6 osobowej – pierwsze zajęcia odbędą się 16 lutego o godzinie 12:00.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym planem zajęć znajdującym się TU>>> Nabór na zajęcia jest ciągły. Zajęcia ruszają już 11 lutego 2019 r.

Zapraszamy.