Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić do udziału w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który odbędzie się w dniu 3 marca 2019 r. o godzinie 12:00 w Sulejówku. Bieg Tropem Wilczym odbywa się na dystansie 1963 metrów. Start i meta została zaplanowana przed budynkiem OSP Sulejówek ul. Aleksandra Świętochowskiego 15/17.

Każdy z uczestników zobowiązany jest do złożenia karty w siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku, ul. Dworcowa 18 oraz wniesienia opłaty, która wynosi: 15 zł od osoby dorosłej, 8 zł uczniowie, studenci i seniorzy. Liczba miejsc jest ograniczona! Wydarzeniu towarzyszyć będzie kilka atrakcji, m.in. koncert Danuty Stankiewicz, poczęstunek z kuchni polowej i pokazy sprzętu strażackiego!

Uczestników biegu informujemy, iż w okolicach budynku Ochotniczej Straży Pożarnej nie będzie możliwości pozostawienia samochodów. Prosimy o zaparkowanie aut na parkingu zlokalizowanym w okolicach stacji PKP Sulejówek Miłosna.

Bieg Tropem Wilczym - więcej o biegu + karta zgłoszenia

Program:

10:00 Rejestracja uczestników biegu

12:00 Start biegu

13:30 Koncert SERCE DLA CIEBIE POLSKO

Wystąpią:

Danuta Stankiewicz - wokal

Tomasz Lerski - tło historyczne

Filip Borowski - aktor

Ewa Sonnenschein - poetka

14:30 Wręczenie nagród i medali pamiątkowych

15:00 Poczęstunek „Grochówka strażacka”