Zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim Wiersza Klasycznego o "Buławę Marszałka". Organizatorem konkursu jest Miejski Dom Kultury w Sulejówku.

Konkurs jest rozgrywany w trzech kategoriach:
1/ wiersz miłosny,
2/ wiersz satyryczny,
3/ wiersz o tematyce dowolnej.

Prace należy przesłać do dnia 27.03.2019 r. na adres:
System TW, Rataja 7, 05-070 Sulejówek z dopiskiem "konkurs poetycki"

Uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenie nagród odbędzie się w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku 05-070 przy ul. Dworcowej 18 w dniu 11 maja 2019 r. o godz. 17.00.

Każdy uczestnik może zgłosić trzy wiersze. Utwory nie mogą być wcześniej publikowane ani nagradzane w innych konkursach.
Na Konkurs należy przesłać do 3 wierszy powielonych w 4 egzemplarzach, dotychczas nie publikowanych i nagradzanych w innych konkursach (szczegóły w regulaminie).
Opłata za udział w konkursie wynosi 25 zł.

Nagrody:
Laureaci konkursu otrzymają nagrody pieniężne.

Szczegóły konkursu w regulaminie >>> Ogólnopolski Konkurs Poetycki Wiersza Klasycznego o "Buławę Marszałka"