Burmistrz Miasta Sulejówek oraz Miejski Dom Kultury w Sulejówku uprzejmie zapraszają 1 sierpnia 2019 r. do udziału w obchodach 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Program:

15.30 Bliźniacy z Batalionu "Zośka".

Premiera książki Kazimierza Zdanowicza. Kino- Teatr Kurtyna przy ulicy Armii Krajowej 34.

17:00 Główne obchody 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Msza św. , wystąpienia okolicznowściowe i złożenie kwiatów.
Oprawa muzyczna MOD "Akord" pod dyrekcją Mjr Edwarda Myśliwczyka.
Pomnik Poległych Żołnierzy Armii Krajowej Harcerskiego Batalionu "Zośka" Mieszkańców Miłosny i Sulejówka na skwerze Powstańców Warszawy u zbiegu ulic Bema, Narutowicza i Kilińskiego.

18.40. Wspólne śpiewanie piosenek powstańczych prowadzone przez Młodzieżówkę z Sulejówka, Krzysztof Kolanek - instr. klawiszowe, Marek Nowicki- klarnet.

Listy do naszego Powstańca. Wystawa plenerowa listów przesłanych przez uczestników akcji BohaterON do Alicji Zdanowicz ps. "Grażyna".

Zapraszamy.