"Podróże z Chudeckim, czyli podróże na każdą kieszeń"

Tadeusz Chudecki – aktor teatralny i filmowy. Oprócz życia zawodowego jego wielką pasją są podróże. W ciągu kilkudziesięciu lat swojego podróżowania odwiedził przeszło 140 krajów na wszystkich kontynentach świata. Na wędrówki po świecie  przeznacza swoje oszczędności i wolny czas, który mu pozostaje poza pracą w serialu, kinie i teatrze. Owocem jego pasji są też trzy książki podróżnicze.

W czasie wieczoru zatytułowanego: "Podróże z Chudeckim" aktor nie tylko opowiada o swoich fantastycznych przygodach, spotkaniach z ludźmi, ale również
udziela rad na temat tego jak podróżować ekonomicznie, wygodnie i bezpiecznie. Udziela praktycznych rad na temat tego jak można kupić bilet lotniczy za przysłowiową "złotówkę" czy wynająć przyzwoity hotel za kilka euro, a znany jest z tego, że podróżuje naprawdę tanio!

Spotkanie ma charakter multimedialny. Tadeusz Chudecki pokazuje zdjęcia i filmy z miejsc, które odwiedził i opowiada niezwykłe historie i anegdoty z nimi związane. Po spotkaniu będzie możliwość nabycia książek Tadeusza Chudeckiego wraz z autografem autora.

Przed wakacjami, słuchacze uzyskają szereg ciekawych, zachęcających i inspirujących do podróży informacji.

Termin: 03.02.2020, godz. 11.30 – 13.00
Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Dworcowa 18

Bezpłatne wejściówki na wydarzenie dostępne od 21.01.2020 w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku, ul. Dworcowa 18.