Mjr Edward Myślliwczyk dzisiejszym gościem "Spotkania z kulturą" - transmisja online

Szanowni Państwo, dzisiejsze wydarzenie "Spotkanie z kulturą" z naszym wyjątkowym gościem Edwardem Myśliwczykiem odbędzie się online. Transmisję spotkania (poniżej link) rozpoczniemy o godzinie 17.00.

Zachęcamy do aktywnego udziału w spotkaniu poprzez zadawanie pytań kapelmistrzowi działającej przy MDK-u Młodzieżowej Orkiestry Dętej "Akord".
Mjr. Rez. Edward Myśliwczyk – rocznik ’49 urodzony w Szydłowie. Dyrygent i multiinstrumentalista. Absolwent Akademii Muzycznej (dziś UMFC) w Warszawie na wydziale dyrygentury. Pracował jako kapelmistrz wojskowy. Ze swoimi zespołami występował na wielu festiwalach w Polsce i poza jej granicami. Od wielu lat szef MOD Akord. Nauczyciel gry na waltorni i wielu innych instrumentach dętych drewnianych oraz perkusyjnych, który dochował się licznych wychowanków. Niestrudzony propagator muzyki na orkiestrę dętą. Biegacz amator osiągający w kategorii Bieg 10 km M60 czas 00:56:20. Wielbiciel dobrej kawy.

Spotkanie poprowadzi Michał Śmigielski.

Dzisiejsze wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności. Za utrudnienia przepraszamy.