Kulisy Kultury to nowy cykl audycji przygotowanych przez Miejski Dom Kultury w Sulejówku. Podczas 20 minutowych programów zaprezentujemy sylwetki naszych instruktorów i pracowników, pokażemy jak wygląda życie Domu Kultury na co dzień z perspektywy ludzi tu pracujących.

Termin wydarzenia: 26 listopad 2020 r. godz. 19.00.

Podczas najbliższego spotkania będziemy gościć Marka Nowickiego oraz Pawła Zająca.

Marek Nowicki - rocznik 1956. Ukończył szkoła muzyczna I stopnia w Chełmie w klasie klarnetu i saksofonu, następnie liceum i szkoła muzyczna II stopnia w Lublinie w klasie klarnetu. Od 1979r do 2003r pracował w orkiestrach wojskowych w Lublinie a następnie w Wesołej. Od 1999r jest instruktorem  w Młodzieżowej Orkiestrze Dętej "Akord", obecnie prowadzi zajęcia z nauki gry na klarnecie i saksofonie. W MOD "Akord" gra na saksofonie barytonowym.

Paweł Zając- pedagog tańca, choreograf, choreoterapeuta. Realizuje projekty taneczne w Polsce, USA, Włoszech czy Hiszpanii. Pracuje dla największych szkół tańca w Polsce, wykładowca min. na Wyższej Szkole Humanistycznej TWP w Szczecinie.

Realizował przedsięwzięcia taneczne dla takich marek jak: Levis, Cyfra+, Carlsberg, Eurosport, Multikino, Cinema City. Sędzia wielu krajowych i międzynarodowych zawodów tanecznych (BreakSession, Booty Challange, Costa Flava).

Z naszymi gośćmi porozmawia Michał Śmigielski.