Kulisy Kultury to nowy cykl audycji przygotowanych przez Miejski Dom Kultury w Sulejówku. Podczas 20 minutowych programów zaprezentujemy sylwetki naszych instruktorów i pracowników, pokażemy jak wygląda życie Domu Kultury na co dzień z perspektywy ludzi tu pracujących.

Termin wydarzenia: 3 grudnia 2020 r. godz. 19.00.

Spotkanie tłumaczone na Polski Język Migowy

Gośćmi spotkania będą Karolina Raj oraz Wioletta Witkowska.

Karolina Raj - absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Tancerka z zawodu i zamiłowania. Ukończyła studia wyższe na wydziale Pedagogiki, Uniwersytetu Warszawskiego. Była tancerka Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego "Warszawianka". Laureatka turniejów Tańca Polskiego w formie towarzyskiej. Wielokrotna Mistrzyni tańców polskich w formie towarzyskiej. Od 2013 prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci i dorosłych.

Wioletta Witkowska- pedagog i instruktor teatralny. Ukończyła studia pedagogiczne na Akademii Pedagogiki Specjalnej (2007) oraz kulturoznawcze na Uniwersytecie Warszawskim (2012), gdzie kształciła się na specjalizacji animacja kultury. Jako instruktor teatru i dramy szkoliła się również w Fundacji Artystycznej Młyn oraz w Stowarzyszeniu Assistej. W latach 2011 – 2015 współpracowała ze Stowarzyszeniem Podnoszenia Kwalifikacji Kobiet w Warszawie, gdzie prowadziła zajęcia teatralne i przygotowywała przedstawienia z dziećmi i młodzieżą w wieku 10 – 16 lat. W ramach współpracy z SPKK powstał m.in. Musical „Annie”, który pokazano na scenie Bielańskiego Centrum Edukacji Kulturalnej. Z Bielańskim Centrum Edukacji Kulturalnej była związana w latach 2011 – 2014 poprzez Stowarzyszenie Grupa Teatralna Mimochodem, w którym pisała i reżyserowała sztuki z dorosłymi aktorami-amatorami. Okazjonalnie współpracowała także z Teatrem Kamienica jako animator teatralny.

Spotkanie poprowadzi Michał Śmigielski.