Zapraszamy na magiczny wieczór, który na nowo rozbudzi wspomnienia! Miejska Orkiestra Dęta AKORD pod dyrekcją Barbary Hijewskiej ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowy koncert pełen największych hitów polskiej piosenki.
To będzie sentymentalna podróż w czasie, podczas której usłyszycie utwory, które zna i kocha cała Polska. Przygotujcie się na dawkę wzruszeń i radości, bo te melodie przeniosą Was w najpiękniejsze chwile!
Na scenie, w otoczeniu potężnego brzmienia orkiestry, pojawią się znakomici wokaliści Anna Kozłowska i Maciej Kopka. W ich interpretacji usłyszycie m.in. niezapomniane przeboje Zbigniewa Wodeckiego i Alicji Majewskiej, które z pewnością zaśpiewacie razem z nami!
Dołączcie do nas i celebrujcie z nami piękno polskiej muzyki!
WYSTĄPIĄ:
- Miejska Orkiestra Dęta AKORD
- Barbara Hijewska – dyrygent-kapelmistrz
- Anna Kozłowska – wokal
- Maciek Kopka – wokal
- Michał Śmigielski - konferansjer
WSTĘP WOLNY
TERMIN: 25 października 2025r., o godzinie 18:00
MIEJSCE: Klub Kościuszkowca Warszawa-Wesoła






















